Şifreli Giriş ve Kartlı Kapı Sistemi

Şifreli veya temassız

Akşam evinize girerken dış kapının önünde hangi anahtardı dış kapının anahtarı diye aramaya son veren sistem. Apartman dış kapınız artık anahtar kullanmadan anahtarlığınızı yaklaştırır yaklaştırmaz temasa bile gerek kalmadan sizi tanıyacak.
Eliniz doyken apartman kapılarında bekleyenleri bu dertten kurtaran sistem aynı zamanda çocuk ve yaşlılarında kapı kullanımlarınız kolaylaştırıyor.Hem ev giriş kapısı hem işyeri, ofis kapılarında kullanımı mümkündür. İşyerinde sürekli kapalı kalması gereken ve bazı kişilerin girip çıkabileceği alanlarda yaygın olrak kullanılmaktadır.
İstendiğinde klasik kapı anahtarının kullanımını da engellemeyen sistem rahat ve modern bir kullanım sağlıyor.

Kartlı Giriş Sitemlerinden Daha kullanışlı

Kartlı giriş sisteminin normal kulllanımında apartman kapısı önüne gelen kişi cüzdanından kartı çıkartıp kapıya gösterir ve kapı kilidi açılır. Bu sistemde kullanım ise anahtarlığınızdaki uufak anahtarlığı gösterir ve kapı açılır. Kartlı sistemde kartın kırılması vb söz konusu iken bu sistemde kırılmaz olmaz kolay taşınır.
Temassız anahtarlıklar su geçirmez özelliğe sahiptir….

Aynı Zamanda şifreli kapı kilidi

Bu kilit sistemi aynı zamanda şifreli girişli kapı sistemi olarak kullanılabilir. Yönetici istediği zaman herkese ayrı şifre verebilir, şifreleri iptal edebilir, kapı şifrelerini değiştirebilir….

Teknik Özellikleri

Yüksek kalitede profesyonel bir görünüm
Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 70 ° C
0-10 cm: Kart okuma mesafesi
Hızlı ve hassas tepki verme
250 kullanıcı tanımlanabilir.
kartlı giriş sistemleri,şifreli kapı sistemleri ile uyumlu
Ürün boyutu: 11,7 * 11,7 * 2.1cm
Ürün ağırlığı: 134g
Paket boyutu: 13.5 * 11.8 * 2.2cm
Paket ağırlığı: 210g

Bütün apartman sakinlerinin sürekli kullandığı bir apartman kapısı hem güvenli hem modern bir görünüm kazanması için kartlı giriş sisteminin daha kullanışlı olduğu bütün apartman sakinlerinin rahatı için bu sitemin gerekli olduğu kanısındayız…

Cras ut sem eget diam vehicula commod ut porttitor nibh. Ut pretium, sapien blandi vulputate mattis, lorem elit bibendum mi, quis dignissim ipsum neque. Aliquam feugiat eleifen Fusce sit amet orci quis arc Phasellus in risus quis lectus iaculis tate id quis nisl.