24 Şubat 2013

T407 Dış Çelik Kapı Modeli

T407 Dış Çelik Kapı Modeli

T407 Dış Çelik Kapı Modeli

Dış Çelik Kapı Modeli


Siyah renkli dış çelik kapı modelinde yan kanatta mat camlı alan önüne büyük kapı kanadındaki paslanmaz şeritlerin paralelinde cam koruyucu güvenlik profilleri kullanılmış. Yine bu bileşenlere uyumlu paslanmaz krom büyük çekme kol (60cm) kullanılarak dış kapı modelindeki bileşemlerin uyumu sağlanmıştır.

Dış kapı aksesuarları da kapı kanadı üzerindeki şeritlere uygun olacak şekilde krom renkli kullanıldı.Bu dış çelik kapı modeli hem bina giriş kapısı hem de villa kapısı olrak kullanılabilir.Sadece üretim öncesinde hangi amaçla imal edilecekse ona göre kilit mekanizmalarının ayarlanmış olması gerekir.

Kapı ölçülere göre imal edileceği için büyük kapı kanadının sağa veya solda olması kapı imalatı öncesi ölçü alımı sırasında kararlaştırılır.Kapı da kullanılacak aksesuarlar modelde yapılacak değişiklikler netleştirilir. Bu aşamdan sonra imalat süreci başlar. İstanbul da çelik kapı ve apartman villla kapıları imalatı yaptığımız için bu il sınırları içindeki bütün ileçlerden sipariş alabilmekteyiz.İmalatı tamamlanan kapıların montajı da montaj ekiplerimiz tarafından yürütülür.Comments are closed.