28 Şubat 2013

Dış Kapı T447

Dış Kapı T447

Dış Kapı T447

dış kapı

Dış Kapı

Camsız olarak imal edilen model isteğe göre yarıdan üstü camlı olarak veya boydan camlı model olabilir. Kasa ahşap giydirmeli veya sade boyalı tercih edilebilir. Beyaz ve siyah renklerin tercih edildiği apartman kapı modelinde renk değişimi de mümkündür.Ürün genelinde siyah ve beyaz renkleriyle paslanmaz krom aksesuarlı olarak imal edilir.Beyaz mat renk üzerinde kullanılan siyah modeller istenirse farklı renklerde imal edilebilir.
İki kanattan biri ufak biri büyük kapı modeli imal edilmiş örnek kapı modeli ölçüye göre imal edildiğinde büyük dış kapı aralığı olan yerlerde üç kanatlı model kullanılabilir.

Tamamen kapalı olması genellikle villa kapısı veya iki kanatlı daire giriş kapısı olarak kullanıma daha uygun  kapı modelidir.

Bina giriş kapılarında güvenlik önemli olduğu için eğer villa kapısı amaçlı imal edilecekse kullanılacak kapı kilidi de önem kazanmaktadır. Genel olrak merkezi kale kilit hem üstten hem ortadan üç ayrı noktadan kilitlediği için tercih edilir. Villa kapılarında ucuz dış kapı imal etmek amacıyla ucuz kilitlerin kullanılmasında kaçınılmalıdır.Apartman dış kapılarına ise kullanılacak olan kilidin ortak kullanılan bina giriş kapısının açılma kapanma trafiği kaldırabilecek ve paslanmaz gövdeli kilitler tercih edilmeli.

Bütün bu aşamlara sizlere rehberlik etmek size en uygun apartman giriş kapısı ve villa kapısı modelleri hakında bilgi verebilmemiz için müşteri temsilcilerimizden bilgi almak için bizi arayınızComments are closed.