14 Şubat 2013

T411 Apartman Giriş Kapısı

T411 Apartman Giriş Kapısı

T411 Apartman Giriş Kapısı

T411 APARTMAN DIŞ KAPISI

Apartman Giriş Kapısı


Çift kanatlızebrano renginde her iki kanatta da geniş camlı alanlar kullanılarak modern dış kapı tasarımı gerçekleştirildi. Geniş camlı apartman kapısında kanatlarda kullanılan paralel çekme kollarda cam çıtalarıyla aynı renklerde paslanmaz malzemeden yapılarak geniş ışık alma alanına sahip bina giriş kapısında çok tercih edilen dış kapı modellerinden biridir. Bu çekme kapı kolları hem dekoratif görüntüye sahip hemde kapının açılmasını kolaylaştırıyor.

Açılan dış kapı kanadının yanındaki ufak kanat normalde açılmaz.Ancak apartmana eşya taşınacağı zaman ufak kanadın sürgüsü çekilerek açılabilir şekilde imal ediyoruz. Ufak kapı kanadında da aynı modelde tasarlandı ve aynı kapı kolu kullanıldı. Bu şekilde simetri sağlandı ve daha güzel apartman giriş kapısı ortaya çıktı.Apartman kapılarında kullanılan kapı kolarını sayfamız içinden beğenebilirsiniz.

Apartmanın dış kapı camlı alanlarında kırılmaz cam yani lamine edilmiş cam kullanıldı. Böylece kolay kolay camı kırılmayan kasti amaçlı kırılmalarda bile dağılmayan güvenlik camlı dış kapı yapıldı. Yine camlı alanı fazla tercih etmeyen müşterilerimiz için camlı alanlar azaltılabilir. Dış kapı modellerinde kapı camı renginde de değişiklikler yapılabilir.Bu bina giriş kapısı düz camlı yani renksiz camla kullanıldı. Füme camla yani açık siyah renkte cam kullanılabilir. Ayna özellikli cam kullanılarak dışarıdan içerisi gözükmez hale getirilebilir. Aynalı camlarda içerden dışarısı gözükürken dışarıdan bakan içeriyi göremez. Böylece daha güvenli bir kapı elde edilir. İçeride birini olup olmadığını göremeyen yabancılar kapıya müdahale etmeye cesaret edemez. Kapılarda kullanılan camlar hakkında detaylı bilgi almak için kapı camları makalemize bakınız

Kapının iki kanat ortasında kullanılan orta kayıt çıtası paslanamz krom renginde kullanılmış. İsteğe göre kapı renginde kullanılabilir. Burada cam kenarlındaki profiller ve kapı kolları ile uyumlu olması amaçlandı.

Daha güzel apartman giriş kapısı daha uzun ömürlü ve kullanışlı bir dış kapıya sahip olak için yazımızda yer alan özellikleri dikkate almalısınız. Sizin apartmanınız için apartman kapı fiyatı bilgisi almak için kapınızın yaklaşık ölçüsünü ve istediğiniz dış kapı modelini müşteri temsilcimize bildirip dış çelik kapı fiyatı alabilirsinizComments are closed.